13.06.2016 17:46

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ak Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Yaşar Çataldere ve Alaşehir Sarıpınar Mahallesi Muhtarı Yaşar Bilgin'i makamında ağırladı.

Ak Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Yaşar Çataldere ve Alaşehir Sarıpınar Mahalle Muhtarı Yaşar Bilgin, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamında ziyaret etti. Alaşehir'e bağlı Sarıpınar Mahallesi'nin anayolu olan aynı zamanda Sarıpınar'ı İzmir ve Aydın'a bağlayan 6 kilometrelik yolun bayrama kadar sıcak asfalt yapılacağının müjdesini verdi.

Başkan Ergün, “Asfalt programına aldığımız tüm mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Alaşehir'e de güzel hizmetler kazandırmak için çalışıyoruz. Siz değerli muhtarımızın, meclis üyemizin ve dolayısıyla vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda Sarıpınar'ın 6 kilometrelik yoluna bayrama kadar sıcak asfalt atılacağının sözünü veriyorum. Sarıpınarlı vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Meclis Üyesi Çataldere ve Muhtar Bilgin, Başkan Cengiz Ergün'e verdiği müjde için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.