21.04.2016 15:14

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki kardeş şehri olan Gazimağusa’nın Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Yeşilleme ile birlikte Salihli Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Gezdir ve dernek üyelerini makamında konuk etti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki kardeş şehri olan Gazimağusa’nın Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Yeşilleme, Salihli Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Gezdir ve dernek üyeleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Yoğun programında kendilerini ağırladığı için teşekkür eden Gazimağusa Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Yeşilleme, “Yıllar önce Manisa’ya gelmiştim. Şimdiki Manisa’yla bundan yıllar öncekinin arasında fark var. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları kenti çok iyi noktalara getirmiş. Çalışmalarınız için sizi tebrik ediyoruz. Ayrıca bu yoğun programınızda bizleri ağırladığınız için teşekkür ederiz. En kısa zamanda kardeş şehriniz olan Gazimağusa’ya sizi bekliyoruz” diye konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Kardeş şehrimiz Gazimağusa’nın değerli muhtarlarına kentimize geldikleri için teşekkür ediyorum. Güzel sözleriniz için de ayrıca teşekkür ederim. Manisa’nın Büyükşehir Belediyesi olmasının ardından yapılanmamızı tamamlayarak 17 ilçemizdeki vatandaşlarımıza hizmetler götürüyor, dev yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Her hafta bir ilçemize kazandırdığımız yatırımları ve hizmetlerin açılışlarını yaparak Manisamıza kazandırıyoruz” diye konuştu.

HABERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.