03.04.2016 11:58

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Urganlı Yolu açılışının ardından Urganlı Mahallesi İbrahim Çölova Meydanı'nda vatandaşlarla sohbet etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu ilçesinde gerçekleştirilen açılışlarla birlikte vatandaşlarla hem sohbet etti hem de bol bol fotoğraf çekildi. Urganlı Yolu'nda gerçekleştirilen açılış töreninin ardından Urganlı Mahalle Muhtarı Tarık Kayabaş'ın çay davetini kırmayarak kabul eden Başkan Cengiz Ergün, İbrahim Çölova Meydanı'nda Urganlı Mahallesi sakinleriyle biraraya geldi. Sıcak bir ortamda mahallelinin taleplerini dinleyen Başkan Cengiz Ergün'e Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Aytaç Yalçınkaya ve Yılmaz Gençoğlu, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü'nde görevli Daire Başkanları, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Yörük, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş da eşlik etti.

‘Sözünü Verdiğimiz Çalışmaları Planlı Olarak Yapıyoruz'

Urganlı Mahalle Muhtarı Tarık Kayabaş'ın taleplerini dinleyen Başkan Cengiz Ergün, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Ergün, “Akçapınar-Urganlı ve Urganlı-Kaplıcalar arasındaki 7 kilometrelik bu yolda da yine sıcak asfalt çalışması yaptık ve yol çizgilerini yeniledik. Bu yolun da maliyeti 1 Milyon 655 bin liradır. Yaz mevsiminden itibaren de Urganlı ilçesinde MASKİ tarafından alt yapı çalışmaları yapılacak. Sözünü verdiğimiz bütün çalışmaları planlı olarak yapıyoruz” diye konuştu.

Vatandaşların İsteklerini Dinledi

Urganlı Mahallesi'nde bir vatandaşın şehir içi ulaşımı sağlayan otobüslere biniş fiyatlarında tam bilette indirime gidildiğini ancak öğrenci biletinde indirim olmadığını söylemesi üzerine konuşan Başkan Ergün, “Tam bilet önceden 3 buçuk liraydı. Bizim yaptığımız indirimle 3 liraya düşürdük. Daire Başkanıma talimat veriyorum; öğrenci biletinde de indirim yapılması UKOME'de görüşülecek” diye konuştu. Vatandaşlar Başkan Ergün'e dertlerini dinledikleri için teşekkür etti.

HABERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.