02.04.2016 17:07

TOPLU açılış töreni nedeniyle Turgutlu’da bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ilçede Avşar, Derbent ve Turan Mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlar tarafından çiçeklerle karşılaşan Başkan Ergün, mahalle sakinleriyle tek tek tokalaştı, sohbet etti.

Gün boyu Turgutlu’da çeşitli açılışlarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe sakinleriyle de bir araya geldi. Başkan Ergün’e, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu, Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, daire başkanları, başkan danışmanları, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Yörük, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Turgutlu Koordinasyon Şube Müdürü İbrahim Kutar, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri eşlik etti.

Muhtar Gürel’den Hizmet Teşekkürü

İlk olarak Turan Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Ergün ve beraberindekiler burada Mahalle Muhtarı Avni Gürel tarafından çiçek ve konfetilerle karşılandı. Başkan Ergün ve Şirin, Gürel’in muhtarlık ofisini de ziyaret etti. Gürel, yangından zarar gören muhtarlık bürosunun Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi işbirliği ile yenilendiği için teşekkürlerini dile getirdi.

Avşar ve Derbent’e Başkan Ergün’e Büyük İlgi

Başkan Ergün ve Şirin, daha sonra Avşar Mahallesi’ni ziyaret etti. Avşar Mahalle Muhtarı Mehmet Kahraman ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Ergün, ardından mahalle kahvesinde Avşarlılarla sohbet etti. Son olarak Derbent Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Ergün’ü vatandaşlar, alkışlar ve çiçeklerle karşıladı. Derbent Mahalle Muhtarı Ruhi Başkurt ve mahalle sakinleri yapılan hizmetler nedeniyle memnuniyeti ifade ederek Başkan Ergün’e teşekkür etti.

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.