31.03.2016 16:41

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ali Rıza Çevik Ortaokulu Müdürü Mustafa Ekemen, Okul Aile Birliği Başkanı Zerrin Ağar ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Okul Aile Birliği Başkanı Ağar, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nce okula sağlanan desteklerden ötürü teşekkürlerini iletirken, Başkan Ergün de eğitime her zaman katkıda bulunmanın çabası içerisinde olduklarını belirtti.

Ali Rıza Çevik Ortaokulu Müdürü Mustafa Ekemen, Okul Aile Birliği Başkanı Zerrin Ağar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bedriye Eyi, Şennur Aşkın ve Nuran Şahin ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ziyarette bulundu. Ali Rıza Çevik Ortaokulu olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etmek için ziyarette bulunduklarını dile getiren Okul Aile Birliği Başkanı Zerrin Ağar, “Gerek fiziki şartlar olsun, gerek sosyal faaliyetler olsun her konuda yanımızda oldunuz. En son Hentbol takımımız Çanakkale’ye ilimizi temsilen bölge şampiyonasına gitti. Ulaşım konusunda da destek oldunuz. Bu nedenle size teşekkür etmek istedik” dedi.

‘Gönül ister ki Manisamıza hemen kazandıralım’

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime her zaman katkı vermenin çabası içerisinde olduklarını belirtti. Başkan Ergün, ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Ali Rıza Çevik Okulu ve Yeraltı Otoparkı projesiyle ilgili de bilgiler verdi. Proje üzerinde Manisa Valisi Erdoğan Bektaş ile toplantılar yapıldığını ve belirli bir noktada mutabakat sağlandığını ifade eden Başkan Ergün, “Gerçekten çok güzel bir proje çıktı ortaya. Biz bu müracaatımızı Ankara’ya Milli Eğitim Bakanlığı’na gönderdik. Araya seçimler girdi. Hatta Bakanın bir tanesi okullarda otopark yapılması için hazırlık yapıyoruz diye açıklama yaptı. Üzerinden 3-4 ay geçti, sonuç çıkmadı. Şu anda ilgili bakanlıkta bu proje onay bekliyor. Biz bunu kabul ediyoruz dedikleri anda projesini iki ay içerisinde bitirip ihalesine çıkarız. Ancak bu durum, Ankara’dan çözülmesi gereken siyasi bir konu. Gönül ister ki bu konuda çözülsün ve Manisa’mıza yeni bir okul ile yeni bir otopark kazandıralım” diye konuştu.

HABERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.