16.02.2016 17:01

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara’ya bağlı Hacıveliler Mahallesi Muhtarı yaşar Ahmet Yılmaz ile Gölmarmaralı iş adamı İmmet Hocaoğlu’nu makamında ağırladı. Mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Ergün’e teşekkürlerini ileten Muhtar Yılmaz, plaket takdim etti.

Gölmarmara’ya bağlı Hacıveliler Mahallesi Muhtarı Yaşar Ahmet Yılmaz ile Gölmarmaralı iş adamı İmmet Hocaoğlu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Büyükşehir Belediye seçimlerinin ardından mahallelerinin büyük hizmet gördüğünü dile getiren Mahalle Muhtarı yaşar Ahmet Yılmaz, “Bu nedenle mahalle halkı olarak sizden çok memnunuz. Mahalle sakinlerimiz adına size teşekkür etmek istedim. Şimdiye kadar mahallemizde yapılmayanlar sizin sayenizde yapıldı” diye konuştu. Muhtar Yılmaz, Başkan Ergün’e mahalleye yapılan hizmetler nedeniyle plaket takdim etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün son mahallelerinde son yılların en büyük oy rekorunu kırdığını ifade eden iş adamı İmmet Hocaoğlu da “Hak ettiğiniz oyları aldığınız. Sizi tebrik ediyoruz. Bundan sonraki görev sürenizde de başarılarınızın devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı. Hocaoğlu da Başkan Ergün’e kendi üretimi olan zeytinyağından hediye etti.

Hizmetler aralıksız devam edecek

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise Manisa’ya güzel hizmetler kazandırmanın çabası içerisinde olduklarını belirterek, il genelinde vatandaşlara sunulacak hizmetlerin aralıksız olarak devam edeceğini söyledi.

HABERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.