05.11.2018 11:44

Manisa Valiliği görevinden Mülkiye Baş Müfettişliği görevine atanan, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e veda ziyaretinde bulundu.

Manisa Valiliği görevinden Mülkiye Baş Müfettişliği görevine atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, veda ziyaretleri kapsamında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Başkan Ergün ve yönetim kadrosu, Vali Güvençer’i kapıda karşıladı. Makam ziyaretinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu da hazır bulundu.
“Bu makamlara hizmet için seçildik”
Başkan Ergün, “9 buçuk yıldır görevdeyim. Sizler haklarınızı helal edin. Siz görev yaptığım 7’nci valisiniz. Çok şükür 9 buçuk yıllık süre içinde bütün valilerimiz ile tartışmaya girmeden, insani duygular içinde hareket etmeye çalıştık. Hepimiz bu makamlara hizmet için seçildik. Ben şahsınızın gösterdiği ilgiden, yakınlıktan dolayı teşekkür ediyorum. Tam bir İstanbul beyefendisiniz haklarınızı helal edin. Ufak tefek bazen istemeden de olsa siyaseten çekişmeler olabiliyor. Bunları da aşmak yine bizlerin görevi. Bu açıdan her şey için teşekkür ediyorum” dedi.
“Manisa’nın bahtının açık olmasını diliyorum”
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ise, “Sizler de hakkınızı hem kişisel olarak hem de kurumsal olarak helal edin. Manisa’ya ilişkin yükleri kaldırmak, olabildiğince katkıda bulunmak benim için onurdur. Allah ömür verdiği sürece bunu onurla hatırlayacağım. Özellikle kamu hizmeti yürütürken tereddütler, sıkıntılar olabilir şu an dahi benim aklımda küçücük bir kırıntı olarak dahi olsa gerginlik, yanlış anlaşılma yok. Uyum içinde hem şahsınızla hem Büyükşehir kurumsal kimliği ile el ele güzel şeyler yapmaya gayret ettik. Ben öncelikle Manisa’nın, sizlerin bahtının açık olmasını diliyorum” diye konuştu. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vali Mustafa Hakan Güvençer’e hediye takdim ederken, Nursel Ustamehmetoğlu ise Manisa bezinden yapılma şal hediye etti.

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.