05.11.2018 14:41

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ali Algın ve Türk Yerel Hizmet Sen Manisa Şubesini makamında ağırladı.

Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ali Algın, Türk Yerel Hizmet Sen Manisa Şube Başkanı Cem Özleyen ve yönetimi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Ergün’e kendilerini makamında konuk ettiği için teşekkür eden Algın, “Bu yoğun çalışma temposu içerisinde bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Verdiğiniz desteklerle Manisa’mızı Ankara’da temsil ediyoruz. Sendika yönetimimiz olarak yanınızdayız, olmaya da devam edeceğiz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.
Birliktelik Mesajı Verildi
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Belediyemizin içinden gelip, Manisa’yı Ankara’da temsil ettiğiniz için ben teşekkür ediyorum. Yönetici arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Bugüne kadar hep beraberdik, bundan sonra da inşallah bu beraberlik daimi olsun. Geldiğiniz için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu. Ziyaret sonunda Türk Yerel Hizmet Sen temsilcileri Başkan Ergün’e çini işlemeli vazo hediye etti.

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.