30.11.2018 12:19

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  Soma’nın Turgutalp Mahallesi Atatürk Caddesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından alt ve üst yapı çalışması tamamlanan caddede incelemede bulundu. Yapılan çalışmalar nedeniyle Başkan Ergün’e memnuniyetini paylaşan vatandaşlar, caddenin artık daha modern bir görünüme kavuştuğunu belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Soma’nın Turgutalp Mahallesi Atatürk Caddesi’nde önce alt yapı çalışmasını tamamladı. Ardından mevcut caddede kilit parke ve aydınlatma çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de yapılan çalışmalarla modern ve estetik bir görünüme kavuşan caddede incelemede bulundu. Başkan Ergün’e, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, Daire Başkanları, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Hediye Özsoy, MHP İlçe Başkanı Adem Yıldırım, MHP Soma eski İlçe Başkanı Murat Maan da eşlik etti.
Esnaf ve Vatandaşı Selamladı
Başkan Ergün, cadde girişinde Mahalle Muhtarı Gülay Erdal ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Başkan Ergün’e çiçek vererek teşekkür eden Mahalle Muhtarı Gülay Erdal ve vatandaşlar yapılan çalışma nedeniyle mutluluğunu dile getirdi. Başkan Ergün, daha sonra Atatürk Caddesi’nde güzergâh boyunca esnafa hayırlı işler diledi, vatandaşlarla sohbet etti.

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.