12.03.2019 19:11

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kızılay Manisa Şube Başkanlığı’nı ziyaret etti. Kızılay Manisa Şube Başkanlığı’na seçilen Selman Keresteci’yi ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik eden Başkan Ergün, yeni görevlerinde başarılar diledi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, sivil toplum kuruluşlarına yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerine Kızılay Manisa Şubesi ile devam etti. Başkan Ergün, ziyarette Kızılay Manisa Şubesi’nin yeni Başkanı Selman Keresteci ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi. Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Yurdabekçi’nin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Ergün’e MHP İl Başkanı Ömer Baysal, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil ile Şehzadeler ve Yunusemre Belediyeleri meclis üyesi adayları da eşlik etti.
Yeni Görevinde Başarılar Diledi
Ziyarette konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Öncelikle Başkan Selman Keresteci’ye hayırlı olsun diyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Burası bizim bir yuvamız. İnsan sağlığı açısından, kan tedariki açısından çok önemli bir hizmeti yerine getiriyorsunuz. Sizlerle beraber olmak benim için büyük mutluluk. Önümüzde 31 Mart’ta gerçekleştirilecek bir yerel seçim var. Bu sürecin hakkımızda hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
Katkılarınızdan Dolayı Teşekkür Ediyoruz
Kızılay Manisa Şube Başkanı Selman Keresteci ise, “Nazik ziyaretinizden ötürü sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Çok kısa bir süre öncesinde göreve geldik. Biraz yenilenerek, biraz da gençleşerek yeni bir ekiple bayrağı teslim aldık. İnşallah bu gurur verici görevi bir adım öteye taşıyacağız. Bu noktada inançlıyız. Tabi bizim çalışmalarımızda en büyük partnerlerimiz mülki idare amirleri ve yerel yönetimler. Sizinle de başkanlık dönemimden önceki yöneticilik dönemimde de sizin yakın mesailerimiz olmuştu. Katkılarınızdan dolayı da sizlere teşekkür ediyorum. Size de çıktığınız bu yolda Allah hayırlısını nasip etsin. Ümit ederiz ki daha iyilerini yapacağınıza olan inancımız tam” dedi.
Kan Bağış Merkezi’ni Ziyaret Etti
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, daha sonra Kızılay Kan Bağış Merkezi’ni ziyaret etti. Kan Bağış Merkezi Müdürü İsmet Nardal ve personeller ile bir araya gelen Başkan Ergün, Kan Bağış Merkezi’nin faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.